X

تاریخچه بیمارستان عرفان نیایش

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی عرفان نیایش

بیمارستان عرفان نیایش: رتبه یک اعتبار بخشی بیمارستان های ایران

 


 • خوش آمدگویی

مفتخریم که در خدمت شما مراجعین محترم هستیم و از شما برای انتخاب بیمارستان تخصصی و فوق‌ تخصصی عرفان نیایش سپاسگزاریم.
بر کسی پوشیده نیست که مراجعه به بیمارستان می‌تواند برای هر فردی دلهره‌آور باشد به خصوص آنکه از سطح خدمات درمانی بیمارستانی که به آن مراجعه می‌کند، اطلاع نداشته باشد. سلامتی بالاترین دارایی شماست و برای ما بهبودی کامل و سریع شما، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در حال حاضر این توفیق نصیب ما گشته تا خدمات درمانی منحصر به فرد و مدرن و مراقبت در یک محیط دلنشین و زیبا را به گونه‌ای که سزاوار هموطنان عزیز باشد، ارائه دهیم.

امید آن که در راه ارتقای سطح سلامت و درمان کشور عزیزمان، بیش از پیش نقش داشته باشیم.
 • مقدمه

بیمارستان عرفان نیایش به عنوان یکی از بهترین بیمارستان‌های خصوصی کشور، خدمات درمانی وسیعی را در بالاترین سطح کیفی ارائه می‌کند. هدف ما، عرضه خدمات درمانی و مراقبت‌های پرستاری، مطابق با استانداردهای جهانی بوده که در این راستا جذب پزشکان و جراحان مجرب و متخصص در رشته‌های مختلف، صورت گرفته است.
بیمارستان عرفان نیایش یکی از بزرگترین بیمارستان‌های خصوصی ایران است که زمینه‌های تخصصی متنوعی را تحت پوشش قرار می‌دهد بنابراین امکان پذیرش کلیه بیماران سرپایی، بستری و اورژانسی را دارد.
ما معتقدیم رضایت و آرامش بیماران در اولویت اول قرار دارد زیرا این امر تأثیر بسزایی در روند بهبود بیماران خواهد داشت. به همین دلیل بیمارستان تمام تلاش خود را جهت فراهم آوردن کلیه ملزومات بیماران، برای ایجاد محیطی آرام، زیبا و اثربخش بکار بسته است.

 

 • درباره ما

بیمارستان عرفان نیایش در زمینی به مساحت ۵ هزار مترمربع و زیربنای بیش از ۳۱ هزار مترمربع در سال ۱۳۹۲ شروع به ساخت گردید و طی مدت ۴۰ ماه، با ساخت 250 تخت بستری در ۱۱ طبقه به صورت سه بلوک A،و C با بیش از ۶۰ تخت ویژه و 23 اتاق عمل تجهیزات کامل تخصصی و فوق‌تخصصی، در آذر ماه ۱۳۹۵ آماده بهره‌برداری شده است. بیمارستان عرفان نیایش ضمن حضور اساتید پزشکی که در دانشگاه‌های علوم پزشکی به نام داخل و خارج از کشور فعالیت دارند و همچنین در بیمارستان عرفان سعادت آباد مشغول به کار بوده‌اند، با تکمیل تیم تخصصی و فوق‌تخصصی خود، در به روز کردن ارائه خدمات درمانی و توسعه کمی وکیفی آن در این مرکز گام برداشته است. گروه پزشکی عرفان نیایش، فعالیت‌های این بیمارستان را در امتداد بیمارستان عرفان سعادت آباد (گروه پزشکی عرفان غرب) با سیاست‌های درمانی مشخص، در محیطی آرام با رعایت کلیه الزامات ملی و بین‌المللی در ارائه خدمات درمانی، توسعه داده است. در اولویت قرار دادن رضایت و آرامش بیماران و مراجعین و نیز نیروی انسانی شاغل در مجموعه، توانسته ارائه خدمات درمانی را در محیطی آرام و اثربخش فراهم سازد.

بیمارستان عرفان نیایش یکی از مجهزترین بیمارستان‌های خصوصی کشور است که با آخرین استانداردهای بیمارستانی تجهیز شده است و به عنوان بیمارستان جنرال با تمام رشته های تخصصی و فوق تخصصی طراحی و بنا شده است.
این بیمارستان در ارائه خدمات پزشکی نوین در سطح بین المللی با رعایت معیارها و استاندارد های بیمارستانی در جهت توسعه و ارتقاء کیفی خدمات پزشکی گام برمی‌دارد و با ویژگی های منحصر به فرد و بکارگیری اساتید مجرب دانشگاهی، پرسنل مجرب، استفاده از تجهیزات پزشکی به روز و استاندارد و تاسیساتی نظیر سیستم کنترل هوشمند و UPS3 مرکزی به ظرفیت 160KAW  متمایز از سایر رقبا در سطح خاورمیانه می‌باشد

 

مشخصه­ های ویژه
 • سابقه تیم مدیریتی و اجرایی در بیمارستان‌های قبلی این گروه که در صدر آن می‌توان بیمارستان عرفان غرب (سعادت‌آباد) را نام برد.
 • حضور تیم پزشکی تخصصی و فوق‌تخصصی مجرب و به نام.
 • پرسنل آموزش دیده و متعهد به خصوص در بخش پرستاری، اتاق‌های عمل و پاراکلینیک.
 • رعایت کلیه الزامات ملی و بین‌المللی و حرکت در مسیر اعتباربخشی با اخذ مجوزهای ملی و بین‌المللی
 • تجهیزات پزشکی پیشرفته در اتاق‌های عمل، بخش‌های بستری، بخش‌های ویژه، تصویربرداری، سی‌تی‌اسکن، ام‌آرآی، ماموگرافی، رادیولوژی دیجیتال، سونوگرافی پیشرفته، آنژیوگرافی و اکوکاردیوگرافی.
 • بخش آزمایشگاه، پاتولوژی و بخش رادیوتراپی با دو دستگاه شتاب‌دهی خطی با سرعت بالا
مأموریت
 • ارائه خدمات درمانی استاندارد و پیشرفته در یک محیط آرام، زیبا، پویا و کارآمد مبتنی بر پایبندی به ارزش‌های اسلامی و انسانی
چشم انداز
 • همراه بودن با استانداردهای ملی و بین‌المللی در راستای ارائه خدمات درمانی و به عنوان برترین بیمارستان خصوصی از دیدگاه ملی و منطقه خاورمیانه
ارزش ها
 • تعهد به اصول اخلاقی و اعتقادی
 • تلاش در جهت جلب رضایت بیماران
 • همدلی
 • پایبندی به کیفیت در مسیر اعتباربخشی به مرکز درمانی، طبق استانداردهای ملی و بین‌المللی
 • پیشرو بودن در فناوری‌های نوین پزشکی
شرکت عمران و معماری بهسازان صبا

 

دی ان ان