X

بیماران بین الملل (IPD)

بیماران بین الملل (IPD)
بیماران بین الملل / بیماران بین‌الملل (IPD)

بیماران بین الملل (IPD)

گروه بیمارستان های عرفان نیایش و عرفان سعادت آباد در حوزه توریسم درمانی، خدمات جامع و وسیعی ارائه می‌دهد. فرآیند معاینه، تشخیص و درمان در کنار اقامت دلنشین بیمار و همراهان وی در اتاق‌های یک تخته و دو تخته بیمارستان، توسط واحد بیماران بین‌المللی قابل برنامه‌ریزی است.

گروه بیمارستان های عرفان و عرفان نیایش موفق به کسب مجوزهای رسمی و گواهینامه‌های بین‌المللی در جهت رعایت استانداردهای پزشکی جهانی شده است. بنابراین می‌توانید با اطمینان و آرامش خاطر برای دریافت خدمات پزشکی و جراحی به این بیمارستان مراجعه کنید و علاوه بر بهره‌مندی از زیبایی‌ها و جاذبه‌های دیدنی شهر تهران، برنامه درمان خود را تکمیل نمایید.
هزینه دریافت خدمات عالی پزشکی در این بیمارستان و به طور کلی در کشور ایران، بسیار پایین‌تر از درمان‌های مشابه در کشورهای توسعه یافته است. در حالی که پزشکان متخصص و فوق‌تخصص در کلیه زمینه‌های درمانی، با استفاده از تجهیزات به‌روز و از برترین برندهای دنیا، خدمات درمانی با بهترین کیفیت را ارائه می‌دهند.


 • تیم دپارتمان IPD
  • پزشکان:جناب آقای دکتر محمد رضوان نوبهار، جناب آقای دکتر رضا پورمازار، جناب آقای دکتر ولی منتظری، جناب آقای دکتر شهریار محمدی، جناب آقای دکتر علی نوری
  • مسئول IPD: جناب آقای دکتر ولی منتظری
  • پزشک IPD: جناب آقای دکتر علی نوری
  • پرستار IPD: خانم فصاحت
  • کارشناس IPD:  آقای سروش لشگری
  • مسئول IT: آقای یغما فتاحی
  • مسئول ترخیص: آقای فرشید جزی

کارشناس واحد IPD: آقای سروش لشگری

شمار های ثابت : 02149796089 و 02149796088

شماره تلفن همراه: 09193080388

 

 

امکانات رفاهی برای بیماران و همراهان آن‌ها
به منظور رفاه بیماران بین‌المللی، امکاناتی نظیر موارد زیر در داخل بیمارستان فراهم شده است:
 • مترجم زبان‌های انگلیسی، عربی و ترکی
 • کارمندان مسلط به زبان انگلیسی
 • تاکسی سرویس
 • بانک
 • امداد آمبولانس
 • اتاق‌های اختصاصی
 • امکان سفارش انواع غذا
 • نمازخانه
 • کافی‌شاپ
 • خشکشویی
 
در صورت تمایل مراجعین گرامی و همراهان، هماهنگی جهت اقامت در هتل های نزدیک به بیمارستان عرفان نیایش شامل هتل های اسپیناس پالاس، پارسیان اوین، پارسیان استقلال و ... بعمل می آید
هماهنگی سفر به ایران، درمان و بازگشت به کشور مبدأ
بیمارستان خصوصی عرفان نیایش در حوزه توریسم درمانی، خدمات جامع و وسیعی ارائه می‌دهد. به طوری که فرآیند معاینه، تشخیص و درمان در کنار اقامت دل نشین بیمار و همراهان وی در اتاق‌های اختصاصی به سادگی قابل برنامه‌ریزی است. کافی است به سایت بیمارستان عرفان نیایش مراجعه کنید و به صورت آنلاین از منوی مربوط به دپارتمان بیماران بین‌المللی (IPD)، با کارشناس این بخش تماس بگیرید. کارشناس IPD بیمارستان خصوصی عرفان نیایش ، تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می‌دهد و با حوصله به تمام سؤالات شما پاسخ می‌دهد. در این مرحله از شما خواسته می‌شود مدارک پزشکی خود را در اختیار کارشناس IPD قرار دهید. شما می‌توانید مدارک را از طریق نمابر یا پست الکترونیک ارسال نمایید. کارشناس IPD سوابق پزشکی شما را با متخصصان و پزشکان حوزه مربوطه مطرح کرده و پس از ارزیابی‌های همه جانبه، شرح درمان به شما اطلاع داده می‌شود.
 
در صورت تمایل، برای مراجعه به بیمارستان خصوصی عرفان نیایش یک تاریخ ملاقات تعیین شده و یک جدول زمان‌بندی دقیق به شما ارائه می‌شود. شما می‌توانید با توجه به جدول زمان‌بندی، شرایط خود را در تاریخ مربوطه بررسی کرده و برای مسافرت خود تمهیدات لازم را در نظر بگیرید. ویزا و بلیط سفر خود را تهیه کنید و دیگر نگران محل اقامت خود نباشید، چرا که بیمارستان خصوصی عرفان نیایش در صورت درخواست شما برای اقامت بیماران بین‌المللی و همراهان آن‌ها، با هتل های بسیار عالی قرارداد همکاری بسته است که در نزدیکی بیمارستان خصوصی عرفان نیایش قرار داشته  و محل‌های اقامتی مناسبی فراهم آمده است که برای رزرو اتاق می‌توانید با آن‌ها هماهنگ کنید.
 
 
هنگام مراجعه به بیمارستان خصوصی عرفان نیایش در تاریخ تعیین شده، کارشناس بخش بیماران بین‌المللی ضمن خوش آمد گویی به شما به شما در تشکیل پرونده کمک خواهد کرد تا روند خلاصه‌سازی، جمع‌آوری و ثبت مشخصات فردی و سوابق پزشکی شما در بیمارستان تسریع یابد. سپس شما و همراهانتان به محل هایی که به شما اختصاص داده شده است، راهنمایی می‌شوید تا بعد از رفع خستگی سفر، آماده انجام معاینات و آزمایشات پزشکی شوید. چنانچه مواد خوراکی، لباس یا وسیله خاصی نیاز دارید با کارمندان این بخش در میان بگذارید، آن‌ها به شما کمک می‌کنند تا در مدت اقامت خود در بیمارستان، احساس راحتی و آرامش داشته باشید. در این مدت، مشخصات فردی و سوابق پزشکی شما توسط مدیر بخش IPD بررسی و تأیید می‌شود.
 
زمانی که آماده بودید، نوبت به انجام معاینات و آزمایشات می‌رسد. نتایج آزمایشات در تعیین دقیق‌تر فرآیند درمان کمک شایانی می‌کند. بیمارستان خصوصی عرفان نیایش همواره در تلاش است با توجه به بازه زمانی مورد نظر شما، ارائه خدمات درمانی را تسریع کند بدون آن که خللی در کیفیت خدمات وارد شود. بهره‌مندی از یک فضای اختصاصی برای بیماران بین‌المللی مطابق با استانداردهای جهانی و حضور جراحان و متخصصان متعهد در بیمارستان خصوصی عرفان نیایش، زمان انتظار برای دریافت خدمات پزشکی را برای بیماران بین‌المللی بسیار کوتاه کرده است.
 
بعد از بستری شدن بیمار، برای تسهیل در ارتباط بین آن‌ها و همراهانشان، لباس‌هایی با رنگ خاص و دستبندهای مخصوصی برای آن‌ها در نظر گرفته شده است تا امکان تردد ساده‌تر در بیمارستان را داشته باشند و کارمندان، پرستاران و مترجمین بتوانند به آن‌ها کمک کنند. تمامی کارمندان بیمارستان در حوزه بیماران بین‌المللی آموزش دیده‌اند و به زبان انگلیسی مسلط هستند. همچنین مترجمین زبان انگلیسی، عربی و ترکی به طور دائم در بیمارستان حضور دارند تا در صورت نیاز در کنار شما و همراهانتان باشند.
 
بیمارستان خصوصی عرفان نیایش موفق به کسب مجوزهای رسمی و گواهینامه‌های بین‌المللی در جهت رعایت استانداردهای پزشکی جهانی شده است. بنابراین می‌توانید با اطمینان و آرامش خاطر برای دریافت خدمات پزشکی و جراحی به این بیمارستان مراجعه کنید و علاوه بر بهره‌مندی از زیبایی‌ها و جاذبه‌های دیدنی شهر تهران، برنامه درمان خود را تکمیل نمایید.
 
پس از تکمیل درمان و گذراندن دوره بهبودی، معاینات پایانی شما انجام می‌شوند و در صورت نیاز، یک برنامه جامع زمان‌بندی برای مراجعات بعدی به شما داده می‌شود.
 
پزشکان، کاردرمانان و پرستارانی که در این بخش حضور دارند، برای تسریع روند بهبود شما، روش‌های درمانی لازم را آموزش می‌دهند. بدین ترتیب، پس از مراجعت به کشورتان قادر خواهید بود برنامه درمانی خود را دنبال کنید.
پس از تکمیل فرآیند درمان، هزینه پرداختی توسط بخش مالی IPD محاسبه شده و صورتحساب به شما تحویل داده می‌شود.
 
چنانچه برای مراجعت به فرودگاه نیاز به تاکسی قابل اطمینان با راننده مسلط به زبان انگلیسی داشته باشید، بیمارستان هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهد.
تکنولوژی‌های پزشکی
بیمارستان عرفان نیایش مجهز به تجهیزات پیشرفته و به روز از بهترین برندهای دنیا است. استفاده از تکنولوژی‌های مدرن در فرآیند تشخیص و درمان، این امکان را به پزشکان می‌دهد که درجات عالی درمان و خدمات پزشکی را به بیماران ارائه دهند. در زیر به بخشی از تکنولوژی‌های پیشرفته پزشکی بیمارستان عرفان نیایش اشاره شده است:

 

 1. جراحی قلب باز بدون متوقف کردن قلب
 2. پرتودرمانی با هدایت تصویر
 3. پرتودرمانی با شدت مدوله شده (IMRT)
 4. پیوند سلول‌های بنیادی مغز استخوان در کودکان و بزرگسالان
 5. سی‌تی‌اسکن مولتی دتکتور
 6. آنژیوگرافی تفریق دیجیتال (DSA)
 7. آمبولیزاسیون فیبروم رحمی
 8. ماموگرافی دیجیتال
 9. سونوگرافی 4 بعدی
ليست پزشكان IPD
جهت اطلاع از لیست پزشکان (IPD) لطفا کلیک کنید .
کنترل هزینه درمان
در مراجعه به بیمارستان خصوصی عرفان نیایش توجه داشته باشید که هزینه دریافت خدمات عالی پزشکی در این بیمارستان و به طور کلی در کشور ایران، بسیار پایین‌تر از درمان‌های مشابه در کشورهای توسعه یافته است. پزشکان متخصص و فوق تخصص در کلیه زمینه‌های درمانی، با استفاده از تجهیزات به روز و از برترین برندهای دنیا، درمانی مشابه با کشورهای اروپایی و آمریکایی ارائه می‌دهند، در حالی که هزینه این خدمات در ایران به میزان قابل توجهی پایین‌تر از اروپا و آمریکا است. برای اطلاع از هزینه‌ها می‌توانید قبل از مراجعه حضوری به بیمارستان خصوصی عرفان نیایش، هزینه تقریبی معالجه را از کارشناس IPD بپرسید. کارشناس این بخش پس از مشورت با بخش مالی بیماران بین‌المللی، هزینه تقریبی درمان و اقامت را به شما اعلام خواهد کرد. هزینه تقریبی بعضی از اعمال به صورت گلوبال در این سایت ارائه شده است .
سفر به شهرهای تاریخی و فرهنگی ایران
ایران همواره برای گردشگران کشورهای مختلف، با رمز و رازهای فراوان همراه بوده است و گردشگران پس از سفر به ایران زمین، مبهوت و شیفته زیبایی‌های تاریخی، فرهنگی و معنوی ایرانیان شده‌اند. شما در سفر به کشور ایران می‌توانید علاوه بر دریافت درمان با هزینه بسیار پایین، از آثار تاریخی ایران، کاخ‌های مجلل واقع در شهر تهران و ترکیب بسیار زیبا و رویایی جنگل‌های سرسبز و دریای نیلگون شهرهای شمالی ایران که کمتر از 5 ساعت تا تهران فاصله دارند، لذت ببرید و سفری خاطره‌انگیز برای خود و همراهانتان به ارمغان آورید.
تعرفه های خدمات پزشکی، پرستاری و بیمارستانی برای بیماران بین الملل

* خدمات مربوط به پزشک معالج اولیه، در صورت درخواست وی تا 4 برابر قابل محاسبه می باشد.


رديف
نوع خدمات
تعرفه IPD (ریال) - سال 1402
1 اتاق VIP 180,000,000
2 اتاق یک تخته یا ایزوله 140,000,000
3 اتاق دو تخته 70,000,000
4 اتاق سه تخته (عمومی) 50,000,000
5 تخت ICU 180,000,000
6 تخت CCU  130,000,000
7 تخت NICU 180,000,000
8 تخت POST ICU 80.000.000
9 تخت نوزاد سالم 40,000,000
10 تخت نوزاد بیمار (آنکوباتور) 50,000,000
11 تخت همراه بیمار با غذا (بعهده بیمار) 40,000,000
12 خدمات جنبی و پرستاری 8% هتلینگ
13 خدمات سرپایی (O) و # 2,000,000
14 ضریب اتاق عمل %40
15 ضریب K 2,500,000
16 ضریب کمک جراح %20
17 ضریب بیهوشی 2,500,000
18 پاراکلینیک (کد 7و8 کتاب ارزش های نسبی) %60
19 ویزیت روزانه در بخش(روز اول) 5,800,000
20 ویزیت روزانه در بخش(روز دوم) 5,000,000
21 ویزیت روز ترخیص 5,000,000
22 ویزیت نوزاد روز اول 6,000,000
23 مشاوره در بخش 6,500,000
24 ویزیت پزشک عمومی 2,700,000
25 ویزیت پزشک متخصص 3,500,000
26 ویزیت پزشک فوق تخصص 4,000,000
27 ویزیت پزشک فوق روانپزشک 6,000,000
28 بسته های خدمات پرستاری 2 برابر
39 دارو و لوازم مصرفی قیمت مصرف کننده
40 جزء فنی سرپایی 3,000,000
41 جزء فنی بستری 3,500,000
برآورد هزینه (بیماران خارجی) در سال 1402

تعرفه بیماران ایرانی
 ۳۴/۶۲۵/۰۰۰ ریال 

تعرفه بیماران اتباع
 ۹۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال

 • تست خواب داخل کلینیک خواب (psg)

تعرفه بیماران ایرانی
۸۳/۹۷۵/۷۶۰ ریال 

 تعرفه بیماران اتباع
۲۱۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال
 

شرکتهای مسافرتی طرف قرارداد

شرکت خدمات مسافرتی ثنا سیر

www.sanaseir.com

 

شرکت خدمات مسافرتی کیان سفر بال

www.kiansafar24.com

 

شرکت خدمات مسافرتی نقش لوتوس پارسیان

www.persianlotustravel.com

 

شرکت خدمات مسافرتی زرین فام گردشگر پارس

www.zarfamravel.com

 

شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری سورن سپهر ایرسا

www.sorentc.com

 

 

 

دی ان ان