X

دپارتمان آموزش و پژوهش بیمارستان عرفان نیایش

دپارتمان آموزش و پژوهش بیمارستان عرفان نیایش

دپارتمان آموزش و پژوهش

‎‏‎گسترش آموزش و پژوهش از اصول اساسی توسعه یافتگی کشورها می باشد. لازمه استمرار برنامه تحقیقاتی و توسعه علمی هر کشور در زمینه های علوم پزشکی، حرکت هدفمند و منطبق با برنامه ریزی جهت انجام پژوهش های مبتنی بر نیاز کشور می باشد. لذا معاونت آموزش وپژوهش بیمارستان عرفان نیایش، در راستای چشم انداز بیمارستان " همراه بودن با استانداردهای ملی و بین‌المللی در راستای ارائه خدمات درمانی و به عنوان برترین بیمارستان خصوصی از دیدگاه ملی و منطقه خاورمیانه " با تلفیق آموزش و پژوهش در امر درمان، ضمن بالا بردن سهم کشورمان در تولید علم، پژوهش را در خدمت سلامت همه مردم قرار داده و به این منظور با استفاده از امكانات موجود و بالقوه بهترین بستر پژوهشی را در محیطی صمیمی، با اتكاء به نیروی انسانی كارآمد، و ارتباط با سایر مراكز علمی وانجام  پژوهش های بنیادی، كاربردی و توسعه ای مرتبط با سلامت فراهم نموده است.

امید است با تلاش جهت توسعه پژوهشهای کاربردی و گسترش مرزهای دانش و ارتقاء آگاهی و دانش پرسنل، موجب شکل گیری حمایت از برنامه های آموزشی و تحقیقات بالینی با استفاده از ظرفیت های بالقوه بیمارستان، پزشکان و پرسنل درمانی و غیر درمانی بوده که نتایج این تلاش ها تاثیر بسزایی در رضایت و آرامش بیماران عزیزمان و روند بهبود آنان داشته باشد.

Vision - چشم انداز

واحد آموزش و پژوهش بیمارستان عرفان نیایش در نظر دارد از طریق همکاری و حمایت در انجام پژوهش‌های آموزشی ضمن برطرف نمودن مشکلات و نیازهای آموزشی و تدوین برنامه‌ها و روش‌های آموزشی، گام مؤثری در افزایش کیفیت آموزش و پژوهش در سطح ملی و بین المللی برداشته و نتایج تولید و انتقال دانش مربوطه را در روند بهبود و افزایش رضایت و آرامش بیماران به کار گیرد

Mission - رسالت

واحد آموزش و پژوهش بیمارستان عرفان نیایش ماموریت و رسالت اصلی خود را ارتقاء کیفی سطح آموزش و پژوهش در بیمارستان می‌داند. لذا توسعه آموزش از طریق برگزاری وبینارها و سمینارها و .. و بهره‌برداری مناسب از نتایج پژوهش‌های انجام شده با تأکید بر تأمین نیازهای آموزشی در بیمارستان و ارتقا ارائه خدمات به بیماران در سرلوحه کار این مرکز قرار خواهد داشت.

 

 

آخرین وبینارها

 

 

 

دی ان ان