X

کلینیک جراحی قلب و عروق پیشرفته بیمارستان نیایش

کلینیک جراحی قلب و عروق پیشرفته
کلینیک

کلینیک مرکز جهت ویزیت بیماران قبل و بعد از عمل همه روزه از شنبه الی چهارشنبه از ساعت 14 الی 16 فعال می باشد و بیماران میتوانند با دریافت نوبت به یکی از روش های حضوری، تلفنی و یا اینترنتی در روز تعیین شده جهت ویزیت و پرسش پاسخ حضوری دررابطه با عمل توسط جراح ،دکتر فروزان نیا، مراجعه کنند.


جهت اخذ نوبت میتوانید از طریق سامانه یا شماره تلفن زیر اقدام کنید:
49796267-021


به منظور رفاه بیشتر بیمارانی که به دلایل مختلف قادر به ویزیت حضوری نمی باشند امکان ویزیت آنلاین از طریق "کلینیک آنلاین" مرکز در نظر گرفته شده است که همه روزه توسط دکتر فروزان نیا و دیگر همکاران پزشک اداره می شود. برای اطلاعات بیشتر به قسمت "کلینیک آنلاین" سایت رجوع کنید.

برنامه‌ ویزیت بیمار پس‌از عمل جراحی در کلینیک:

  • ویزیت اول دو هفته بعد از جراحی
  • ویزیت دوم یک ماه بعد از جراحی
  • ویزیت سوم سه ماه بعد از جراحی
  • ویزیت چهارم شش ماه بعد از جراحی

 

ویزیت پنجم یک سال بعد از جراحی و از آن به بعد در صورت عدم وجود مورد خاص به صورت سالانه می‌باشد.

 

کلینیک آنلاین

با توجه به ضرورت کاهش ترددهای غیرضروری و دشواری ترددهای بین استانی و کشوری، به خصوص برای افراد ساکن شهرستان و خارج از کشور، در مرکز جراحی قلب پیشرفته، فضایی برای ایجاد کلینیک آنلاین در نظر گرفته شده که به وسیله شبکه‌های اجتماعی و تماس صوتی و تصویری امکان ویزیت آنلاین بیمار توسط پزشک فراهم می‌شود و همچنین درصورت تمایل نسخه‌ی پزشک نیز توسط داروخانه‌های معتبر آماده‌سازی شده و به درب منزل بیمار ارسال می‌گردد.

ویزیت بیماران همه روزه از شنبه الی چهارشنبه ساعت 16 الی 18 به صورت صوتی-تصویری توسط شخص دکتر فروزان نیا و در ساعات دیگر،به صورت شبانه روزی، توسط سایر پزشکان صورت میگیرد.

 

دی ان ان