X

بخش اسکوپی

بخش اسکوپی

بخش اسکوپی بیمارستان عرفان نیایش، در فضایی گسترده و آرام و با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های روز دنیا، هر روز به بیماران سرپایی و بستری ارائه خدمت می کند. پزشکان فعال در این بخش که عمدتا از پزشکان فوق تخصص گوارش و فوق تخصص ریه می باشند، با همکاری متخصصین بیهوشی و پرستاران و تکنسین های باتجربه، پیچیده ترین عمل های مداخله ای (غیرجراحی) را در رشته های مربوطه انجام می دهند.


این بخش از 3 اتاق عمل و 7 تخت ریکاوری مجهز به مانیتورینگ قلبی ریوی برخوردار می باشد. علاوه بر این، وجود تخت های متعدد برای انجام اقدامات آماده سازی قبل از عمل، امکان پذیرش تعداد بالای بیمار را در روز فراهم ساخته است.
ورود بیمار به بخش اسکوپی، هم به طور سرپایی (با نوبت گیری قبلی) و با تشکیل پرونده سرپایی و مستقیم در همین بخش انجام می شود و هم بیماران بستری در بیمارستان در این بخش پذیرش می شوند. بیمارانی که به طور سرپایی پذیرش شده اند، بعد از انجام عمل، در صورت دستور پزشک معالج، از همین بخش ترخیص می گردند.


واحد اسکوپی بیمارستان از 7 صبح تا 7 شب برای کلیه بیماران اعم از اورژانسی و غیراورژانسی ارائه خدمت می کند و در سایر ساعات شبانه روز، پرسنل و پزشکان این واحد به صورت آنکال در دسترس هستند تا در صورت نیاز حضور پیدا کرده و به بیماران اورژانسی خدمت رسانی نمایند.

 

دی ان ان