X

بیماران بین‌الملل (IPD)

بیماران بین الملل / بیماران بین‌الملل (IPD)

بیماران بین الملل (IPD)

گروه بیمارستان های عرفان و عرفان نیایش در حوزه توریسم درمانی، خدمات جامع و وسیعی ارائه می‌دهد. فرآیند معاینه، تشخیص و درمان در کنار اقامت دلنشین بیمار و همراهان وی در اتاق‌های یک تخته و دو تخته بیمارستان، توسط واحد بیماران بین‌المللی قابل برنامه‌ریزی است.
 
گروه بیمارستان های عرفان و عرفان نیایش موفق به کسب مجوزهای رسمی و گواهینامه‌های بین‌المللی در جهت رعایت استانداردهای پزشکی جهانی شده است. بنابراین می‌توانید با اطمینان و آرامش خاطر برای دریافت خدمات پزشکی و جراحی به این بیمارستان مراجعه کنید و علاوه بر بهره‌مندی از زیبایی‌ها و جاذبه‌های دیدنی شهر تهران، برنامه درمان خود را تکمیل نمایید.
هزینه دریافت خدمات عالی پزشکی در این بیمارستان و به طور کلی در کشور ایران، بسیار پایین‌تر از درمان‌های مشابه در کشورهای توسعه یافته است. در حالی که پزشکان متخصص و فوق‌تخصص در کلیه زمینه‌های درمانی، با استفاده از تجهیزات به‌روز و از برترین برندهای دنیا، خدمات درمانی با بهترین کیفیت را ارائه می‌دهند.

تیم دپارتمان IPD
 • پزشکان:جناب آقای دکتر محمد رضوان نوبهار، جناب آقای دکتر رضا پورمازار، جناب آقای دکتر ولی منتظری، جناب آقای دکتر شهریار محمدی، جناب آقای دکتر علی نوری
 • مسئول IPD: جناب آقای دکتر ولی منتظری
 • پزشک IPD: جناب آقای دکتر علی نوری
 • پرستار IPD: خانم فرخ السادات فلسفی
 • کارشناس IPD: آقای فرهاد فراهانی
 • مسئول IT: آقای یغما فتاحی
 • مسئول ترخیص: آقای فرشید جزی

کارشناس واحد IPD: آقای فرهاد فراهانی
شمار های ثابت : 02149796089 و 02149796088
شماره تلفن همراه: 09125014649

بیماران بین الملل

امکانات رفاهی برای بیماران و همراهان آن‌ها
به منظور رفاه بیماران بین‌المللی، امکاناتی نظیر موارد زیر در داخل بیمارستان فراهم شده است:
 • مترجم زبان‌های انگلیسی، عربی و ترکی
 • کارمندان مسلط به زبان انگلیسی
 • تاکسی سرویس
 • بانک
 • امداد آمبولانس
 • اتاق‌های اختصاصی
 • امکان سفارش انواع غذا
 • نمازخانه
 • کافی‌شاپ
 • خشکشویی
 
در صورت تمایل مراجعین گرامی و همراهان، هماهنگی جهت اقامت در هتل های نزدیک به بیمارستان عرفان نیایش شامل هتل های اسپیناس پالاس، پارسیان اوین، پارسیان استقلال و ... بعمل می آید
هماهنگی سفر به ایران، درمان و بازگشت به کشور مبدأ
بیمارستان خصوصی عرفان نیایش در حوزه توریسم درمانی، خدمات جامع و وسیعی ارائه می‌دهد. به طوری که فرآیند معاینه، تشخیص و درمان در کنار اقامت دل نشین بیمار و همراهان وی در اتاق‌های اختصاصی به سادگی قابل برنامه‌ریزی است. کافی است به سایت بیمارستان عرفان نیایش مراجعه کنید و به صورت آنلاین از منوی مربوط به دپارتمان بیماران بین‌المللی (IPD)، با کارشناس این بخش تماس بگیرید. کارشناس IPD بیمارستان خصوصی عرفان نیایش ، تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می‌دهد و با حوصله به تمام سؤالات شما پاسخ می‌دهد. در این مرحله از شما خواسته می‌شود مدارک پزشکی خود را در اختیار کارشناس IPD قرار دهید. شما می‌توانید مدارک را از طریق نمابر یا پست الکترونیک ارسال نمایید. کارشناس IPD سوابق پزشکی شما را با متخصصان و پزشکان حوزه مربوطه مطرح کرده و پس از ارزیابی‌های همه جانبه، شرح درمان به شما اطلاع داده می‌شود.
 
در صورت تمایل، برای مراجعه به بیمارستان خصوصی عرفان نیایش یک تاریخ ملاقات تعیین شده و یک جدول زمان‌بندی دقیق به شما ارائه می‌شود. شما می‌توانید با توجه به جدول زمان‌بندی، شرایط خود را در تاریخ مربوطه بررسی کرده و برای مسافرت خود تمهیدات لازم را در نظر بگیرید. ویزا و بلیط سفر خود را تهیه کنید و دیگر نگران محل اقامت خود نباشید، چرا که بیمارستان خصوصی عرفان نیایش در صورت درخواست شما برای اقامت بیماران بین‌المللی و همراهان آن‌ها، با هتل های بسیار عالی قرارداد همکاری بسته است که در نزدیکی بیمارستان خصوصی عرفان نیایش قرار داشته  و محل‌های اقامتی مناسبی فراهم آمده است که برای رزرو اتاق می‌توانید با آن‌ها هماهنگ کنید.
 
 
هنگام مراجعه به بیمارستان خصوصی عرفان نیایش در تاریخ تعیین شده، کارشناس بخش بیماران بین‌المللی ضمن خوش آمد گویی به شما به شما در تشکیل پرونده کمک خواهد کرد تا روند خلاصه‌سازی، جمع‌آوری و ثبت مشخصات فردی و سوابق پزشکی شما در بیمارستان تسریع یابد. سپس شما و همراهانتان به محل هایی که به شما اختصاص داده شده است، راهنمایی می‌شوید تا بعد از رفع خستگی سفر، آماده انجام معاینات و آزمایشات پزشکی شوید. چنانچه مواد خوراکی، لباس یا وسیله خاصی نیاز دارید با کارمندان این بخش در میان بگذارید، آن‌ها به شما کمک می‌کنند تا در مدت اقامت خود در بیمارستان، احساس راحتی و آرامش داشته باشید. در این مدت، مشخصات فردی و سوابق پزشکی شما توسط مدیر بخش IPD بررسی و تأیید می‌شود.
 
زمانی که آماده بودید، نوبت به انجام معاینات و آزمایشات می‌رسد. نتایج آزمایشات در تعیین دقیق‌تر فرآیند درمان کمک شایانی می‌کند. بیمارستان خصوصی عرفان نیایش همواره در تلاش است با توجه به بازه زمانی مورد نظر شما، ارائه خدمات درمانی را تسریع کند بدون آن که خللی در کیفیت خدمات وارد شود. بهره‌مندی از یک فضای اختصاصی برای بیماران بین‌المللی مطابق با استانداردهای جهانی و حضور جراحان و متخصصان متعهد در بیمارستان خصوصی عرفان نیایش، زمان انتظار برای دریافت خدمات پزشکی را برای بیماران بین‌المللی بسیار کوتاه کرده است.
 
بعد از بستری شدن بیمار، برای تسهیل در ارتباط بین آن‌ها و همراهانشان، لباس‌هایی با رنگ خاص و دستبندهای مخصوصی برای آن‌ها در نظر گرفته شده است تا امکان تردد ساده‌تر در بیمارستان را داشته باشند و کارمندان، پرستاران و مترجمین بتوانند به آن‌ها کمک کنند. تمامی کارمندان بیمارستان در حوزه بیماران بین‌المللی آموزش دیده‌اند و به زبان انگلیسی مسلط هستند. همچنین مترجمین زبان انگلیسی، عربی و ترکی به طور دائم در بیمارستان حضور دارند تا در صورت نیاز در کنار شما و همراهانتان باشند.
 
بیمارستان خصوصی عرفان نیایش موفق به کسب مجوزهای رسمی و گواهینامه‌های بین‌المللی در جهت رعایت استانداردهای پزشکی جهانی شده است. بنابراین می‌توانید با اطمینان و آرامش خاطر برای دریافت خدمات پزشکی و جراحی به این بیمارستان مراجعه کنید و علاوه بر بهره‌مندی از زیبایی‌ها و جاذبه‌های دیدنی شهر تهران، برنامه درمان خود را تکمیل نمایید.
 
پس از تکمیل درمان و گذراندن دوره بهبودی، معاینات پایانی شما انجام می‌شوند و در صورت نیاز، یک برنامه جامع زمان‌بندی برای مراجعات بعدی به شما داده می‌شود.
 
پزشکان، کاردرمانان و پرستارانی که در این بخش حضور دارند، برای تسریع روند بهبود شما، روش‌های درمانی لازم را آموزش می‌دهند. بدین ترتیب، پس از مراجعت به کشورتان قادر خواهید بود برنامه درمانی خود را دنبال کنید.
پس از تکمیل فرآیند درمان، هزینه پرداختی توسط بخش مالی IPD محاسبه شده و صورتحساب به شما تحویل داده می‌شود.
 
چنانچه برای مراجعت به فرودگاه نیاز به تاکسی قابل اطمینان با راننده مسلط به زبان انگلیسی داشته باشید، بیمارستان هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهد.
تکنولوژی‌های پزشکی
بیمارستان عرفان نیایش مجهز به تجهیزات پیشرفته و به روز از بهترین برندهای دنیا است. استفاده از تکنولوژی‌های مدرن در فرآیند تشخیص و درمان، این امکان را به پزشکان می‌دهد که درجات عالی درمان و خدمات پزشکی را به بیماران ارائه دهند. در زیر به بخشی از تکنولوژی‌های پیشرفته پزشکی بیمارستان عرفان نیایش اشاره شده است:

 

 1. جراحی قلب باز بدون متوقف کردن قلب
 2. پرتودرمانی با هدایت تصویر
 3. پرتودرمانی با شدت مدوله شده (IMRT)
 4. پیوند سلول‌های بنیادی مغز استخوان در کودکان و بزرگسالان
 5. سی‌تی‌اسکن مولتی دتکتور
 6. آنژیوگرافی تفریق دیجیتال (DSA)
 7. آمبولیزاسیون فیبروم رحمی
 8. ماموگرافی دیجیتال
 9. سونوگرافی 4 بعدی
ليست پزشكان IPD
جهت اطلاع از لیست پزشکان (IPD) لطفا کلیک کنید .
کنترل هزینه درمان
در مراجعه به بیمارستان خصوصی عرفان نیایش توجه داشته باشید که هزینه دریافت خدمات عالی پزشکی در این بیمارستان و به طور کلی در کشور ایران، بسیار پایین‌تر از درمان‌های مشابه در کشورهای توسعه یافته است. پزشکان متخصص و فوق تخصص در کلیه زمینه‌های درمانی، با استفاده از تجهیزات به روز و از برترین برندهای دنیا، درمانی مشابه با کشورهای اروپایی و آمریکایی ارائه می‌دهند، در حالی که هزینه این خدمات در ایران به میزان قابل توجهی پایین‌تر از اروپا و آمریکا است. برای اطلاع از هزینه‌ها می‌توانید قبل از مراجعه حضوری به بیمارستان خصوصی عرفان نیایش، هزینه تقریبی معالجه را از کارشناس IPD بپرسید. کارشناس این بخش پس از مشورت با بخش مالی بیماران بین‌المللی، هزینه تقریبی درمان و اقامت را به شما اعلام خواهد کرد. هزینه تقریبی بعضی از اعمال به صورت گلوبال در این سایت ارائه شده است .
سفر به شهرهای تاریخی و فرهنگی ایران
ایران همواره برای گردشگران کشورهای مختلف، با رمز و رازهای فراوان همراه بوده است و گردشگران پس از سفر به ایران زمین، مبهوت و شیفته زیبایی‌های تاریخی، فرهنگی و معنوی ایرانیان شده‌اند. شما در سفر به کشور ایران می‌توانید علاوه بر دریافت درمان با هزینه بسیار پایین، از آثار تاریخی ایران، کاخ‌های مجلل واقع در شهر تهران و ترکیب بسیار زیبا و رویایی جنگل‌های سرسبز و دریای نیلگون شهرهای شمالی ایران که کمتر از 5 ساعت تا تهران فاصله دارند، لذت ببرید و سفری خاطره‌انگیز برای خود و همراهانتان به ارمغان آورید.
تعرفه های خدمات پزشکی، پرستاری و بیمارستانی برای بیماران بین الملل
* خدمات مربوط به پزشك معالج اولیه، در صورت درخواست وی تا 4 برابر قابل محاسبه مي باشد.

رديف
نوع خدمات
تعرفه (ریال) - سال 1400
1 اتاق VIP 85,000,000
2 اتاق یک تخته یا ایزوله 40,000,000
3 اتاق دو تخته 34,000,000
4 اتاق سه تخته - عمومی 25,000,000
5 ICU جنرال، قلب و NICU 88,000,000
6 CCU  50,000,000
7 POST CCU 40,000,000
8 تخت نوزاد سالم 18,000,000
9 تخت نوزاد بیمار (آنکوباتور) 24,000,000
10 همراه با غذا(به عهده بیمار) 15,000,000
11 خدمات جنبی و پرستاری %15
12 خدمات سرپایی (O) و # 1,300,000
13 ضریب اتاق عمل %40
14 ضریب K 1,500,000
15 ضریب کمک جراح %20
16 ضریب بیهوشی 1,500,000
17 پاراکلینیک(کد 7و8 کتاب آموزش نسبی) افزایش
18 ویزیت روزانه در بخش(روز اول) 4,000,000
19 ویزیت روزانه در بخش(روز دوم) 3,500,000
20 ویزیت روز ترخیص 3,500,000
21 ویزیت نوزاد روز اول 4,500,000
22 مشاوره در بخش 4,500,000
23 ویزیت پزشک عمومی 1,500,000
24 ویزیت پزشک متخصص 2,000,000
25 ویزیت پزشک فوق تخصص 2,500,000
26 ویزیت پزشک فوق روانپزشک 3,000,000
27 دارو و لوازم مصرفی قيمت مصرف كننده
28 جزء فنی سرپایی 1,400,000
29 جزء فنی بستری 2,000,000
برآورد هزینه (بیماران خارجی) در سال 1400

برآورد هزینه کلی عمل ها و خدمات رایج تشخیصی / درمانی همراه با مدت تخمینی بستری آنها برای بیماران بین الملل در سال 1400

 • قیمت و مدت بستری تخمینی برای هر عمل، بر اساس شرایط عادی و معمول بیماران مرتبط با آن عمل می باشد.
 • قیمت تخمینی شامل هزینه خود عمل، اتاق عمل، تخت-روز بستری، ویزیت و مشاوره پزشکان، خدمات پرستاری، خدمات آزمایشگاه و تصویربرداری و همچنین قیمت رایج داروها، لوازم مصرفی و وسایل و پروتزهای مورد استفاده در حین عمل می باشد.
ردیف نام عمل قیمت کل
تخمینی (ریال)
تعداد شب
بستری
جراحی عمومی
1 كله سيستكتومي 350.000.000 1-2
2 تيروييدكتومي 360.000.000 2
3 جراحي اسليو معده 700.000.000 2
4 جراحي باي پس معده 800.000.000 2
5 گاستركتومي 780.000.000 5
6 كولكتومي 900.000.000 5
7 ماستكتومي 360.000.000 1-2
8 ترمیم فتق اینگوینال 280.000.000 1
9 ترمیم فتق شکمی 350.000.000 1
10 هموروييدكتومي / فیشرکتومی 260.000.000 کمتر از یک شب
11 هموروییدکتومی + فیشرکتومی 360.000.000 کمتر از یک شب
جراحی مغز و اعصاب
1 جراحي تنگي كانال نخاعي كمر 650.000.000 2
2 جراحي تنگي كانال نخاعي گردن 620.000.000 2
3 جراحي ديسك كمر 380.000.000 1
4 جراحي ديسك گردن 380.000.000 1
5 جراحي تومور مغزي 1.100.000.000 4
6 جراحي تومور هيپوفيز 1.100.000.000 4
7 جراحي تومور نخاعي 770.000.000 3
8 جراحي آندوسكوپي مغز 490.000.000 1
9 جراحی آنوریسم مغز 1.000.000.000 3
10 جراحي استريوتاكسی مغز 500.000.000 1
11 جراحی ناهنجاری کیاری 1.050.000.000 3
12 جراحی درد عصب سه قلو (نورالژی تریژمینال) 820.000.000 2
13 جراحي پاركينسون (DBS) 4.050.000.000 6
ارتوپدی
1 تعويض مفصل لگن 1.140.000.000 2
2 تعويض مفصل زانو 650.000.000 1
3 جراحي رباط هاي زانو 370.000.000 1
4 جراحی آرتروسکوپیک مچ پا 360.000.000 1
5 جراحی CTS 150.000.000 کمتر از یک شب
اورولوژی
1 نفركتومي 520.000.000 3-4
2 پروستاتكتومي 460.000.000 2-3
3 جراحي واريكوسل 120.000.000 1
4 سيستوسكوپي 90.000.000 کمتر از یک شب
5 سنگ شکنی کلیه از راه پوست (PCNL) 300.000.000 1
6 جراحی پروستات از راه مجرا (TURP) 180.000.000 1
7 سنگ شکنی کلیه از راه مجرا (TUL) 190.000.000 کمتر از یک شب
جراحی قلب
1 جراحی پیوند عروق کرونر (CABG) 1.600.000.000 7
2 جراحی تعویض دریچه قلب 1.650.000.000 7
عمل های اینترونشنال قلب
1 آنژيوگرافي عروق كرونر 200.000.000 1
2 آنژيوپلاستي يك شريان كرونر 330.000.000 1
3 آنژيوپلاستي هر شريان اضافه 150.000.000 ***
4 ابلیشن و EPS 350.000.000 1
5 تعبيه پيس ميكر دائم 470.000.000 1
6 آنزيو پلاستي عروق محيطي 310.000.000 1
7 آنژيوگرافي کودکان 360.000.000 2
جراحی های زیبایی
1 ماموپلاستي 480.000.000 1
2 ابدومينوپلاستي 600.000.000 1
3 جراحي پروتز سينه 690.000.000 1
4 بلفاروپلاستي 200.000.000 کمتر از یک شب
5 لپيوماتيك 470.000.000 1
گوش و حلق و بینی
1 آدنوییدکتومی (جراحي لوزه سوم) 190.000.000 کمتر از یک شب
2 تونسیلکتومی (جراحی لوزه های کامی) 310.000.000 1
3 سپتو پلاستي 220.000.000 1
4 رينوپلاستي 250.000.000 1
5 جراحي آندوسكوپيک بيني 260.000.000 1
6 تیمپانوپلاستی 320.000.000 1
7 جراحی کاشت حلزون مصنوعی شنوایی 1.570.000.000 1
جراحی های زنان و زایمان
1 سزارين 230.000.000 1
2 زايمان طبيعي 220.000.000 1
3 جراحي فيبروم رحم 150.000.000 1
4 هيستركتومي 340.000.000 2
5 جراحي كيست تخمدان 330.000.000 2
6 كورتاژ 70.000.000 کمتر از یک شب
7 هيستروسكوپي 110.000.000 کمتر از یک شب
گوارش
1 آندوسكوپي 70.000.000 کمتر از یک شب
2 كولونوسكوپي 70.000.000 کمتر از یک شب
3 پوليپكتومي 135.000.000 کمتر از یک شب
4 درمان ریفلاکس معده از طریق RF 950.000.000 کمتر از یک شب
5 درمان آشالازي از طریق بالون دیلاتاسیون 150.000.000 کمتر از یک شب
6 ERCP 210.000.000 1
7 استنت گذاری صفراوی به روش آندوسکوپیک 270.000.000  
8 آندوسونوگرافی 130.000.000 کمتر از یک شب
ریه و قفسه سینه
1 برونكوسكوپي 150.000.000 کمتر از یک شب
2 توراكوسكوپي 155.000.000 کمتر از یک شب
3 جراحي تومور ريه 1.030.000.000 6
4 جراحي تعبيه لوله قفسه سينه 135.000.000 کمتر از یک شب
5 سمپاتکتومی به روش توراکوسکوپی 230.000.000 1
درمان های طبی
1 درمان طبی بزرگسالان در بخش عادی
اتاق دو تخته ( هر شب )
90.000.000 ***
2 درمان طبی بزرگسالان در بخش عادی
اتاق خصوصی ( هر شب )
110.000.000 ***
3 درمان طبی بزرگسالان در بخش عادی
اتاق VIP ( هر شب )
170.000.000 ***
4 شيمي درماني (هر روز) 70.000.000 ***
5 درمان بيماري هاي قلبي در CCU (هر شب) 110.000.000 ***
6 درمان بیماران بدحال در ICU (هر شب) 170.000.000 ***
7 درمان طبی اطفال در بخش اطفال (هر شب) 70.000.000 ***
شرکتهای مسافرتی طرف قرارداد
شرکت خدمات مسافرتی ثنا سیر
 
شرکت خدمات مسافرتی کیان سفر بال
 
شرکت خدمات مسافرتی نقش لوتوس پارسیان
 
شرکت خدمات مسافرتی زرین فام گردشگر پارس
 
 

 

 

 

دی ان ان