کلینیک زخم

کلینیک زخم با ترکیبی از متخصصین مختلف شامل جراح پلاستیک، جراح عمومی، متخصص پوست، متخصص غدد، متخصص عفونی، متخصص درد، کارشناس ارشد مجرب زخم عضو انجمن جهانی زخم و کارشناس‌های پرستاری زخم تشکیل یافته است.

در کلینیک زخم، درمان انواع زخم‌های حاد و مزمن، حفظ پای دیابتی در برابر قطع عضو، زخم‌های بستر، زخم‌های عروقی،‌ زخم‌های عفونی، زخم‌های بدخیم، زخم‌های ناشی از تروما، ‌زخم‌های جراحی باز شده و زخم‌های ناشی از صدمات و سوختگی تحت درمان قرار می‌گیرند.

لازم به تأکید است که در کلینیک زخم، با به‌کارگیری مطمئن‌ترین برندهای پانسمانی و با استفاده از لیزر و اوزون توسط مدرن‌ترین روش‌های درمانی، سرعت ترمیم زخم‌ها تسریع می‌یابد.

در ضمن خدمات ویژه جهت بیماران بستري و سرپايي انواع استومی، با روش‌های نوین، دانش روز دنیا و تجهيزات مدرن ارائه می‌شود.

Project Details
نام کلینیک زخم Categories کلینیک‌ها

چنانچه نام پزشک مورد نظر خود را می دانید، در کادر زیر وارد نمایید. در غیر این صورت می توانید با کلیک کردن بر روی عنوان هر یک از تخصص ها که در این صفحه نمایش داده شده است، پزشک و متخصص مورد نظر خود را در حوزه مربوطه بیابید.

If you know the name of your doctor, mention it in the box below. Otherwise, you can click on the title of each of the specialties that are shown on this page, found your doctor and specialist in the relevant field.