بخش داخلی

بخش داخلی بیمارستان عرفان نیایش با داشتن بیش از ۶۰ تخت، اتاق های مجهز VIP، خصوصی و دو تخته، تجهیزات پیشرفته مطابق با استانداردهای جهانی و با بهره گیری از امکانات تشخیصی MRI‌، CT Scan‌، اسکوپی و آزمایشگاه مجهز زیر نظر اساتید مجرب گروه فوق تخصصی داخلی و کادر پرستاری ورزیده، آماده ارائه خدمات به بیماران و همراهان گرامی است.

با توجه به اهمیت طب داخلی، در بیمارستان عرفان نیایش به صورت ۲۴ ساعته یک متخصص داخلی به طور مقیم و یک متخصص داخلی به صورت آنکال ارائه خدمات می نمایند. وجود تجهیزات مدرن و حضور پزشکان فوق تخصص در گروه های غدد، گوارش، کلیه، خون، قلب، ریه و عفونی امکان معاینات دقیق و درمان کامل را فراهم نموده است. همچنین با استفاده از تجارب بیمارستان عرفان که موفق به کسب رتبه های عالی بین المللی گردیده است، بیمارستان عرفان نیایش با ارائه خدمات بهداشتی، درمانی و مراقبتی پیشرفته بر مبنای پایبندی به ارزش ها و کرامات انسانی آغاز به کار نموده و با داشتن تخت های فعال داخلی شامل اتاق های VIP، خصوصی و دو تخته در فضایی وسیع، یکی از مجهزترین بخش های داخلی را بر اساس آخرین استانداردهای بیمارستانی و با حضور اساتید برجسته، پزشکان مجرب و پرسنل متعهد فراهم آورده که در خدمت بیماران و همراهان محترم است.

Project Details
نام بخش داخلی Categories بخش ها

چنانچه نام پزشک مورد نظر خود را می دانید، در کادر زیر وارد نمایید. در غیر این صورت می توانید با کلیک کردن بر روی عنوان هر یک از تخصص ها که در این صفحه نمایش داده شده است، پزشک و متخصص مورد نظر خود را در حوزه مربوطه بیابید.

If you know the name of your doctor, mention it in the box below. Otherwise, you can click on the title of each of the specialties that are shown on this page, found your doctor and specialist in the relevant field.