بخش عفونی

در سال های اخیر، دامنه و وسعت بیماری های عفونی با سرعت شگفت آوری در حال گسترش است. ارگانیسم های جدیدی کشف شده اند؛ بیماری های عفونی تازه ای تشخیص داده شده اند؛ عوامل آنتی میکروبیال جدیدی تولید شده اند و پیشرفت زیادی نیز در تشخیص بیماری های فوق، ابداع شده است. از بیماری های عفونی جدید می توان به بیماری MERS با عاملیت نوعی از کرونا ویروس اشاره کرد. روش های درمانی جدیدتر برای عفونت هایی نظیر هپاتیت C، HIV، TB و سیاه زخم مطرح و ابداع شده اند و در درمان باکتری های مقاوم به انواع آنتی بیوتیک ها، روش های مؤثرتری ارائه شده است. اطلاعات تازه تری در مورد نحوه برخورد و کنترل بیماری های عفونی در افراد با ضعف ایمنی حاصل از پیوند اعضای بدن یا مصرف داروهای ضعیف کننده سیستم ایمنی بدن به دست آمده است.

مطالب فوق، همگی حکایت از اهمیت شناخت سریع و درمان به موقع بیماری های عفونی دارد. گروه عفونی بیمارستان عرفان نیایش، آمادگی خود را برای همکاری با اساتید مجرب دانشگاه جهت خدمت رسانی به هموطنان گرامی اعلام می نماید.

اعضای گروه عفونی بیمارستان عرفان نیایش

  • دکتر سید داود منصوری، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
  • دکتر سید محمد جواد حسینی، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله
  • دکتر غلامعلی قربانی، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله
  • دکتر شاهین قاسمی، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران و مدیر گروه عفونی بیمارستان عرفان نیایش

Project Details
نام بخش عفونی Categories بخش ها

چنانچه نام پزشک مورد نظر خود را می دانید، در کادر زیر وارد نمایید. در غیر این صورت می توانید با کلیک کردن بر روی عنوان هر یک از تخصص ها که در این صفحه نمایش داده شده است، پزشک و متخصص مورد نظر خود را در حوزه مربوطه بیابید.

If you know the name of your doctor, mention it in the box below. Otherwise, you can click on the title of each of the specialties that are shown on this page, found your doctor and specialist in the relevant field.