بخش ژنتیک

مرکز ژنتیک عرفان نیایش مجهز به دستگاه Luminex، میکروسکوپ و نرم‌افزار FISH برای انجام PGD و PGS (طراحی نقشه فنوتایپی جنینی برای پیشگیری از بیماری‌های شناخته شده و فنوتایپ‌های غیر معمول و نیز تعیین جنسیت، غربالگری پیش از لانه گزینی و پیش از تولد توسط تکنیک‌های سیتوژنتیک و مولکولی) است.

همچنین در این مرکز، ارزیابی نوع درمان، پیشرفت و اثرگذاری درمان و پیش آگهی در سرطان‌ها و بیماری‌های چند عاملی (دیابت و بیماری‌های قلبی عروقی) با استفاده از روش‌های مولکولی و سیتوژنتیک صورت می‌گیرد.

خدمات مشاوره ژنتیک و مشاوره بالینی شامل ارزیابی بدشکلی‌ها و اختلالات مختلف در نوزادان، مشاوره ازدواج با توجه به وجود بیماری‌های غالب و مغلوب در خانواده و پیشگیری از آن‌ها، مشاوره در تعیین جنسیت و تشخیص اختلالات کروموزمی، مشاوره قبل از بارداری و کنترل دوران بارداری، مشاوره برای خانم‌های باردار در سن بالا، مشاوره در نازایی، سقط‌های مکرر و مرده‌زایی، مشاوره در تشخیص بیماری‌های ارثی و مادرزادی و معلولیت‌های جسمی و عقب‌ماندگی‌های ذهنی، بدخیمی‌های خونی و سرطان‌های ارثی در مرکز ژنتیک عرفان نیایش انجام می‌شود.

Project Details
نام بخش ژنتیک Categories بخش ها

چنانچه نام پزشک مورد نظر خود را می دانید، در کادر زیر وارد نمایید. در غیر این صورت می توانید با کلیک کردن بر روی عنوان هر یک از تخصص ها که در این صفحه نمایش داده شده است، پزشک و متخصص مورد نظر خود را در حوزه مربوطه بیابید.

If you know the name of your doctor, mention it in the box below. Otherwise, you can click on the title of each of the specialties that are shown on this page, found your doctor and specialist in the relevant field.