بخش برونکوسکوپی ساده و مداخله ای

بخش برونکوسکوپی ساده و مداخله‌ای بیمارستان عرفان نیایش با بکارگیری فوق‌تخصص ریه با مهارت برونکوسکوپی مداخله‌ای (Interventional Bronchoscopy) قادر خواهد بود کلیه اعمال برونکوسکوپی تشخیصی، نمونه‌گیری از ریه، سونوگرافی ریه و نیز اندوسونوگرافی (سونوگرافی از داخل ریه) را انجام دهد.

همچنین اعمال باز کردن تنگی راه هوایی، تخریب تومورهای راه هوایی، گذاشتن استنت در تنگی‌های راه هوایی و درمان آسم مقاوم با استفاده از رادیوفرکوئنسی، در این بخش انجام می‌پذیرد. با بکارگیری این اقدامات، نیاز به جراحی باز قفسه ریه از بین خواهد رفت و کلیه نمونه‌برداری‌ها و اقدامات توسط دستگاه برونکوسکوپی و بدون نیاز به جراحی انجام می‌گیرد.

بخش ریه – تست خواب

در بیمارستان عرفان نیایش جهت بررسی بیماری‌های ریوی، تنگی نفس و بیماری‌های مزمن ریوی، تست‌های فوق‌تخصصی از قبیل اندازه‌گیری حجم‌های ریوی و نیز تست‌های عملکرد تنفسی انجام می‌پذیرد. این بیمارستان مجهز به آزمایشگاه تست خواب و بررسی علل خروپف و خواب نامناسب است که در این بخش، با بکارگیری دستگاه‌های مجهز و افراد مجرب، کلیه اختلالات خواب بررسی می‌گردد.

Project Details
نام بخش برونکوسکوپی ساده و مداخله ای Categories بخش ها

چنانچه نام پزشک مورد نظر خود را می دانید، در کادر زیر وارد نمایید. در غیر این صورت می توانید با کلیک کردن بر روی عنوان هر یک از تخصص ها که در این صفحه نمایش داده شده است، پزشک و متخصص مورد نظر خود را در حوزه مربوطه بیابید.

If you know the name of your doctor, mention it in the box below. Otherwise, you can click on the title of each of the specialties that are shown on this page, found your doctor and specialist in the relevant field.