X

اخبار و مقالات

اخبار و رویدادها
14

مدیر روابط عمومی گروه بیمارستانی عرفان برگزاری مانور امداد و نجات و اطفاء حریق ساختمان بیمارستان عرفان نیایش در تهران خبر داد.
به گزارش روابط عمومی، این مانور توسط نیروهای عملیاتی سازمان آتش‌نشانی با هدف بررسی فرماندهی در حریق ساختمان‌های بیمارستان عرفان نیایش‌، عملیات‌های اطفاء حریق و امداد نجات در ساختمان‌های بلند مرتبه، عملیات راپل برای نجات مصدومان توسط گروه‌های امداد و نجات در این اماکن، برگزار شد.
مدیر بیمارستان عرفان نیایش با بیان اینکه این مانور با حضور مسئولان چارت بحران برگزار شد، افزود: نمایش اقتدار آتش نشانان نیایش، ساعت 9 صبح روز شنبه 1 تیرماه در مجتمع بیمارستان عرفان نیایش واقع در خیابان بهار آغاز و با حضور بیش از 30 آتش نشان و نجات گران با تجهیزات فردی و جمعی از ایستگاه شماره 94 و با استفاده از خودرو سنگین، سبک و تجهیزات مربوطه برگزار شد.
وی ادامه داد: این مانور‌، با وقوع آتش‌سوزی فرضی در طبقات ساختمان بلند مرتبه نیایش برگزار و نیروهای آتش‌نشانی با اجرای عملیات اطفاء حریق در پارکینگ منفی سه و با استفاده از خودروهای عملیاتی اقدام به اطفاء کردند.

مدیر بیمارستان عرفان نیایش گفت: همچنین گروه امدادی کار اورژانس تهران و گروه امدادی در ارتفاع سازمان آتش نشانی در این برنامه‌ عملیاتی امداد و نجات حضور داشته و تیم امدادی با انجام عملیات راپل و مصدومان حادثه را از داخل طبقات به بیرون منتقل و به عوامل اورژانس مستقر در محل تحویل دادند.

در خاتمه این مانور جلسه مشترک تیم عملیات و امداد آتش نشانی، تیم اورژانس تهران و تیم مدیریت بحران بیمارستان عرفان نیایش در نشستی مشترک سناریوی عملیات را مرور و تمام نکات را بررسی کردند.

روابط عمومی بیمارستان عرفان نیایش

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
دی ان ان