X

اخبار و مقالات

اخبار و رویدادها
15

مراسم گرامیداشت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار با حضور مدیران ارشد گروه درمانی عرفان و جمعی از هنرمندان، مسئولین و پرستاران و پرسنل بیمارستان عرفان، بیمارستان مجازی عرفان سلامت، بیمارستان عرفان نیایش پنجشنبه مورخه 12 دی ماه 1398 در مجموعه فرهنگی اریکه ایرانیان برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم و پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و ادای احترام حضار به سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران، کلیپی از خدمات پرستاران در گروه درمانی عرفان پخش گردید. 
در این مراسم جناب آقای دکتر محمدحسین بهزاد مقدم عضو هیات موسس گروه درمانی عرفان و مدیرعامل بیمارستان عرفان نیایش با تبریک روز پرستار عنوان فرمودند که "می دانم حجم کار و فشار کار زیاد است. می دانم که شما احساس دارید و تحت تأثیر عواطف خود قرار می گیرید. این ها سخت است و من این سختی را درک می کنم، ولی بر همکاری و همدلی بیشتر میان پرسنل و مراجعین در جهت حفظ اعتماد عمومی و ارتقاء مستمر کیفی خدمات بیمارستان تاکید دارم".

در ادامه دکتر بهزاد مقدم به اهمیت برقرای ارتباط با بیمار اشاره فرمودند و خاطر نشان کردند:" ارتباط با مردم را جدی بگیرید. توضیح دادن کمک می کند تا بیماران اعتماد کنند و من البته دیده ام که بسیاری از شما ارتباط صمیمی و دوستانه ای با بیماران دارید. این نوع ارتباط تیم سلامت، مهم است. ارتباطی که بیمار را دلگرم می کند".

در پایان مراسم از پرستاران نمونه بیمارستان های عرفان، عرفان نیایش و بیمارستان مجازی عرفان سلامت با اهداء گل، لوح سپاس و هدیه قدردانی و تقدیر به عمل آمد.

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |
دی ان ان